Čas strávený prianím si niečoho je čas stratený

Ako často sa vám stáva, že si v živote niečo skutočne veľmi prajete a ono to neprichádza a neprichádza. Čakáte na ten osudný deň, kedy sa svet zmení a osud sa prikloní na vašu stranu. Veď predsa každý máme nárok sa svoj kúsok šťastia.No iste. Každého z nás raz v živote stretne to osudové šťastie, ktoré otočí náš život o 360 stupňov a už nikdy nebudeme mať žiadne starosti. Zrejme kvôli tomu každý deň výhra v Afrike niekto jackpot v hodnote miliónov dolárov.

Oveľa osvedčenejším návodom na dosiahnutie úspechu je začať robiť niečo na jeho dosiahnutie a v tejto snahe vytrvať. Mať jasnú víziu cieľa, nájsť si cestu k nehu a nakoniec sa na túto cestu vydať. Možno sa tá naša vysnívaná méta nedostaví hneď, no pri snahe a skutočnom vnútornom presvedčení sa náš cieľ jedného dňa dostaví.

Možno to bude zmena, ktorá sa dostaví z večera do rána, možno táto zmena bude trvať niekoľko-mesačné prechodné obdobie, avšak určite príde. Dôležité je začať. Čo vaším tajným životným cieľom? V čom sa rozhodnete urobiť prvý krok práve dnes?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *